
Kánikula.exe
Style: swamp-disco, 90s dance anthem feel, minimal rap metal ska punk-funk groove | Tempo: 140 BPM, punchy but fast | Vibe: warm, gritty laut laut laut raw metal Vocal: male, husky/cutrys, and leading, clean singing | Music: funky bassline, disco claps, four-on-the-floor kick, subtle circus organ, minimal synth stabs | FX: tape warmth, heat shimmer, glitch flickers | Chorus: chant-style, strong and anthem-like, shoutable | Raw raw raw gritty gritry raw raw pure Autentic pure glich vocal

Kánikula.exe
Style: swamp-disco, 90s dance anthem feel, minimal rap metal ska punk-funk groove | Tempo: 140 BPM, punchy but fast | Vibe: warm, gritty laut laut laut raw metal Vocal: male, husky/cutrys, and leading, clean singing | Music: funky bassline, disco claps, four-on-the-floor kick, subtle circus organ, minimal synth stabs | FX: tape warmth, heat shimmer, glitch flickers | Chorus: chant-style, strong and anthem-like, shoutable | Raw raw raw gritty gritry raw raw pure Autentic pure glich vocal
Lyrics
Megjött a kánikula csöpögnek a klímák
tombol a szárazshág és újongnak a nyírfák
bagzanak a shünök - a shüvöltő röhög
ösztönből ömlök - a kőre ki dőlök
az allergiától égnek a szemek
térdik gázolok -(a fűben gyerekek)
imádom ahogy robbani lehet
azt mondják zakkant ? ( tessék a jegyek!)
klassz a vishelet bejön a stílus
érzed a szövegben benne van a vírtush
klumpában zrikálok ez egy pantomin játék
én nem hívtalak- csak hoztak anyádék
hányadék voltam a kantini menzán
meg zuhantunk mint dzshánki a herkán
(én kilentzvenben még fredaszter voltam )
a benzint szívtam és a warburgban dugtam
de ennek már vége új artzulatott váltunk
a digitális kaptárban a gigabites lántzok
fogják az elmém és elfelejtek élni
(- hova tűnt már megint a kacsa csőrű kerry ?)
jó kérdés teshó ,még nem tudom a választ
de kiderítem haver - (és a mészárost láttad ?)
- melyiket azt aki a banknál volt a vamzer ???
kiadta a kódokat azt betört a karter??
jah azt a sztorit - hallottam öreg
bisztosan bassza - a börtön közeg
pure pure strong metal sing sing
én apámnak vagyok a nyakkendője
ma indul a börze a fasz erdőbe
ez a nyári kánikula ami rohasztja a seggünk
ember !!!-- de lusták lettünk !!
lazulok a szigeten a szokásos dolgok
full onlájn vagyok a pálmákkal lógok
robotok az állatok nézd ez egy szájborg
kiborg a viziló és kihord a dínó
szipuzik a csiga és behigul a buli
aki nem szereti annak berakjuk geci
a porzsák teli de isszuk a szondát
- a viszki mellé kérlek önts még egy szódát
robot a pincér -ez egy guruló toboz
na mond mi van veled - te bádogdoboz
lehorgonyoztam még a suliba mentem
itt több éve egyedül a kis panelben
velem alszik a szoba ha a rossz Szkájnet nyílik
a mátrixban fog el ez a laza fíling
csak tombol a lélek de csöndesh a ház
de nincs zene sehol ez tiszta gyász !!
2x
én apámnak vagyok a nyakkendője
ma indul a börze a fasz erdőbe
ez a nyári kánikula ami rohasztja a seggünk
ember !!!-- de lusták lettünk !!
elolvad az idő a kerti slag mellett
szédül a Nap, mint egy gázos lehelet
ropog a tér, mint a zárlatos hűtő
belefekszem, mint egy kifacsart fürdő
a por lepi arcom, a hőség kicsinál
lángol a piám ez meg olajat pisál
csak ülnek a botok a virtuál pultnál
meghúzzák a sört – agyuk már csutkán
beszél a macska, de csak kódokat nyög
a grillen a jövő hol a zöld hús pörög
megbuggyant az agyvizem – glitchel a nyelvem
veled szörfözik az elmém a neten
pácol a nap de a testem már nem ég
a kábel fákról dalol a digitális veréb
hallod, testvér, ez már nem is világ
csak az ai generálta valósághiány
2x
én apámnak vagyok a nyakkendője
ma indul a börze a fasz erdőbe
ez a nyári kánikula ami rohasztja a seggünk
ember !!!-- de lushták lettünk !!
szürkül a hang, és csíkos a kép,
a visszhangot hányja a vég lemezgép
elfagy a mozdulat, csúszik a tér
a szegre fel akaszt a kék vezeték
villog a szemem mögött a jel
Még nem tudom mit akar az új világrend
de nyelvem már dadog, a gondolat reszket
és pörög egy mondat: „kérlek... rezet...”
nyáklapba burkolt a kibaszott ég, egy kurzorba ragadt a balga nép
villanásh, villanásh egyesek nullák
- üdvözöljétek az új digitális polgárt
visszanéz rám még egy árnyékkarakter
de ez már csak egy futtatott rendszer
2x
én apámnak vagyok a nyakkendője
ma indul a börze a fasz erdőbe
ez a nyári kánikula ami rohasztja a seggünk
ember !!!-- de lusták lettünk !!
