MusicMint AI Music Generator Logo
MusicMint

HudBye

lyrical storytelling house, piano, ambient, retro electronic, jungle , indie music, clear male voice, highlife, active, scratch effects, live echoes, reverbs, jazz, house, layered guitars, rhythm & blues, hip hop, thunderous drums, experimental beats, acoustic guitar strumming, sweeping, clean audio, strings, orchestral, ambient, chill

OK-FLY·6:58

Lyrics

Hudba, jó hudba,

Hudba...

Dobrá hudba, prostě muzika,

Životem provází tě,

A život běží, rychle utíká

A když je hudba dobrá,

dobrá hudba je nezbytností

kterou je nejlepší poslouchat víc než dosti,

S ní život protančíš krásně,

Je jako milování s holkou milovanou,

A když to za to stojí,

bolí tě všechny svaly,

Všechny kosti,

Naštěstí není to neštěstí

Protože se to dobře hojí,

Jak po těle, tak po duši tvojí....

A víš, když se tě láska k hudbě zhostí...

Zažiješ sám i vespolek tolik radosti

Vzpomínáš si na první dobrou

na hudbu chytlavou, taneční, hravou

Z dob, kdy jsme ještě byli malý?

Co proběhne ti jako první hlavou,

Když viděl jsi poprvý svý rodiče,

jak spolu při hudbě parádně válí,

A všichni jste se při tom smáli,

Úsměvy ve všech tvářích hrály,

starosti rozpustily se a ledy tály...

Na dobrou hudbu, tak jako na lásku

nikdy nešetři chválou,

Zaslouží si jí měrou větší než malou...

Re Re Re...fréén,

Zahřeje jako fén,

Tak odhoď hole vole,

pojď veeen,

Nestyď se, zatancuj

boty při tom tanci

Prošoupej, protancuj,

Potom ty boty zuj,

Zadupej jako pán,

I kdybys měl bejt sám

Naboso pokračuj

Ať tak anebo tak,

Klidně i naopak,

statným svým tělem pak pořádně zalomcuj!

Na dobrou hudbu, tak jako na lásku

nikdy nešetři chválou,

Zaslouží si jí měrou větší než malou...

Hudba je dobrá, dobrá hudba je nezbytnost,

kterou je nejlepší poslouchat víc než dost

Pro naplnění duše, zlepšení fyzický formy, i jednoduše na mou duši a radostí dosti a pro radost

Nastavit volume vo-lu-me úplně doprava !

Zas a zas , hezky a nahlas, do každýho ucha,

Hudba je jako modlitba a sytý melodie zasytí tě jako poctivá potrava,

v levým , pravým i ve středním uchu

osvěžit, osvítit i ozvučit vlastního ducha,

Z tý hudby i jejího textu mít úsměv k uchu od ucha, stejně tak jako i od ucha k uchu,

když ti v melodie v uších zní,

zjistíš, že krása to je, i když

sám nemáš ani potuchu,

Na co při tý hudbě myslím v duchu

Re Re Re...fréén,

Zahřeje jako fén,

Tak odhoď hole vole,

pojď veeen,

Nestyď se, zatancuj

boty při tom tanci

Prošoupej, protancuj,

Potom ty boty zuj,

Zadupej jako pán,

I kdybys měl bejt sám

Naboso pokračuj

Ať tak anebo tak,

Klidně i naopak,

statným svým tělem pak pořádně zalomcuj!

Hudba je dobrá, dobrá hudba je nezbytnost,

kterou je nejlepší poslouchat víc než dost

Pro naplnění duše, zlepšení fyzický formy, i jednoduše na mou duši a radostí dosti a pro radost

Nastavit volume vo-lu-me úplně doprava !

Zas a zas , hezky a nahlas, do každýho ucha,

Hudba je jako modlitba a sytý melodie zasytí tě jako poctivá potrava,

v levým , pravým i ve středním uchu

osvěžit, osvítit i ozvučit vlastního ducha,

Z tý hudby i jejího textu mít úsměv k uchu od ucha, stejně tak jako i od ucha k uchu,

když ti v melodie v uších zní,

zjistíš, že krása to je, i když

sám nemáš ani potuchu,

Na co při tý hudbě myslím v duchu...

Když je dostatek dobrý hudby,

plný hudební kluby,

koncertní sály, festivaly...

Poslouchej, tanči, raduj se z hudby,

dokud to naše těla ještě dají....

Uvidíš jak šťastný jsou všichni kolem,

co to tak cítí a taky to tak mají...

Like this song? Create something similar